It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Puma

Puma Spor Ayakkabı Modelleri
Almanya’nın en önde gelen giyim firmalarından biri olan Puma, Türkiye’de dahil olmak üzere bir çok ülkeye ihraç eden kalıcı spor malzemeleri üreticisidir. Almanya Federal Cumhuriyetinin tescilli markası olan Puma, 1924 yılından bu yana faaliyetini sürdürerek, hedef kitlesini sürekli arttırmaktadır. 
Spor ayakkabısı üreticisi olarak kurulduğu ülkenin ve bir çok Avrupa ülkesinin göze çarpan firmanın tüm ürünleri Modalax.com da bulunmaktadır. 
Ayağın ortopedik yapısnı bozmayan spor ayakkabılar ile uzun süre ayakta kalmakla birlikte koşu gbi spor alanlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Hava alan yapısı terletme yapmadığı gibi kolayca temizlenen özelliğiyle de hijyeniktir.  Kaucuk taban özelliğiyle yere basışı güçlü olan Puma Spor ayakkabıları, ayakların maruz kaldığı darbeleri de savuşturarak ani burkulmaları da önlemektedir.
İnternetin en güvenli alış veriş sitelerinden biri olan Madolax’da spor alanında A’dan Z’ye varan her türlü malzemeyi ve ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden şık ve tasarım ürünü olan Puma spor ayakkabılarının bulunduğu satış noktası olan Modalax, aynı gün kargo güvencesiyle müşterilerine kolay alış verişin ayrıcalıklarını sunmaktadır. 
Puma Hot Wheels serisinin 2019 modellerini buradan ulaşarak edinebilir, tarzınızı yansıtarak rahatlığınızı konuşturabilirsiniz.  Rengarenk özellikleri ve konforun en üst seviyesi olan Puma spor ayakkabıları Bay ve Bayan olmak üzere tüm ayakkabı severlere rahatlığın ve şıklığın tek numarası olduğunu tekrardan kanıtlayacak…
Göster:
Sırala:
Puma Roma Beyaz Erkek Spor Ayakkabı Ücretsiz Kargo -70%

Puma Roma Beyaz Erkek Spor Ayakkabı

%100 Ortopedik İç TabanKoku Ve Terleme Yapmayan İç Astar1.Sınıf MalzemeTam Kalıp ..

200,00TL 59,90TL

Puma Roma Siyah Beyaz Erkek Spor Ayakkabı Ücretsiz Kargo -70%

Puma Roma Siyah Beyaz Erkek Spor Ayakkabı

%100 Ortopedik İç TabanKoku Ve Terleme Yapmayan İç Astar1.Sınıf MalzemeTam Kalıp ..

200,00TL 59,90TL

Puma Roma Siyah Kırmızı Erkek Spor Ayakkabı Ücretsiz Kargo -70%

Puma Roma Siyah Kırmızı Erkek Spor Ayakkabı

%100 Ortopedik İç TabanKoku Ve Terleme Yapmayan İç Astar1.Sınıf MalzemeTam Kalıp ..

200,00TL 59,90TL